RALLYCROSS VILÁG- ÉS EURÓPA-BAJNOKSÁG - Kárai Trans World RX of Hungary - 2024.07.27-28

2010-10-28 10:12:44
EZEN a versenyen, ebben a mezőnyben, ezzel a háttérrel, Frici tudásához mérve teljesen reális volt ill. lett volna a 7. hely.
Que se mejore!
2010-06-02 19:32:29
Ha így tervezitek akkor tényleg az a helyzet amit Hanna már leírt.
Napibelépő a gyorsokra kb. 10 euro, (max ha nagyon jó helyismereted van a SS-ek környékén, akkor ezt el tudod kerülni), plusz a service parknál is számíthattok belépőre.
2010-06-01 20:19:15
Szia Zethepolee!

Azok az árak amiket leírtál nem a napijegyre hanem az egész hétvégés rallypassokra vonatkoznak, bekategorizálva. Az 59 Euro-s már bőven jó ha nem akarsz semmi extra kiváltságot.
2010-05-31 23:53:58
Az utolsó gyorsaságihoz csak annyit, hogy akinek már nem múlott rajta pozíció (PS-nek múlott, el is rontotta :), az teljesen a nézőket szolgálta ki illetve egy-két ember eléggé biztonsági autózást mutatott be. Ez a gyors tényleg nem egy éles SS-nek felelt meg. A két Seb befutóját élmény volt nézni, régen láttam Loebtől ilyen gesztust. :)