összesen: 510 hozzászólás • 26 oldal
2011-02-09 15:14:24
Lehet, hogy mennek a depóba, de ez nem Lillafüred megdöbbent
2011-02-09 15:07:59
historyfun! Sajnos nem tudok pontos pályarajzot küldeni. Ráadásul, több helyszinről is beszélhetünk, mert nem volt mindig ugyan ott, sem az eleje, sem a vége. A rajt általában a kisvasút rakodójához vezető bekötőútnál volt, a vizmű előtti hosszú egyenes közepén. A cél időmérést pl. egyszer a Hollóstető bejárati táblához, egyszer pedig a szikla-katlan előtti emelkedő végére tették. Vagyis mindkét helyszinen akár 300-500 méter is volt a "szórás".
Majd megpróbálok utána nézni...
2011-02-09 14:18:49
historyfun! Itt is Ő az, csak más versenyen, másik autóban...
2011-02-09 14:16:38
historyfun! A 47-es rsz. autóban Kövesdán András ült.
2011-02-08 21:09:40
A tipus ugyan az, a helyszin szintén, és még az évjárat is stimmel. Csak nem túra, hanem Rallye 1. kacsintok
2011-02-07 20:49:50
Zsolti70! Túrok a lomok közöt..., úgy rémlik a Járóka NSU TT-jéről van valahol képem 79'-ből. A Hagymási-féle Simcát utoljára 78'-ban a csobánkai hidasban láttam, amint "kissé fénysérült" állapotban parkolt a patakmederben. (ha jól emlékszem.... bizonytalan)
2011-02-07 20:10:34
Zsolti70! A 70'-es évek végén, volt a rallyeban mind a két típus.
Simcával a Hagymási ment másodosztályban, NSU-val a Járóka R1-ben. "Elméletileg" 1000cm3-s motorral. kacsintok
2011-02-07 14:38:20
Értsd úgy: a B.A.Z. sprint I. fordulója, -Duen szerint- már egy "lefutott " verseny. vigyorgok vigyorgok vigyorgok
2011-02-07 14:24:30
Szerintem kacsa. Elég furcsa lenne, hogy a minősített licences versenyzőket "hozzátolják" a túra mezőnyhöz. vigyorgok
Lehet, hogy a közös versenyre gondolsz? Mert a kettő nem ugyan az.
2011-02-03 21:34:23
Józsi úr! Küld el a képet egy pályaválasztási tájékoztatóba. Hátha többen jelentkeznek autószerelőnek. vigyorgok