zsolesz30 hozzászólásai
oldalanként | növekvő

összesen: 2 hozzászólás • 1 oldal
2012-03-20 13:06:17
Gyakorlatilag most ott tartunk hogy az anno nagyon népszerű Orb első-másodosztályt, ma simán lenyomja az RTE sorozat vagy egy komolyabb rallysprint sorozat is. Volt olyan Orb ahol első osztályba 140-es autó is volt, ma meg jó ha van 50 autó. Sőt a rally2-ben is volt régen még 120-autó is, (Mogürt Salgó rallye). Ha így folytatja az Mnasz akkor meg fogja ölni a rallye 1-et. Illetve meg próbálja kicsinálni az RTE- bajnokságot is, hiszen ott megy a 100-120-autó, sőt szerintem most már több is lesz. És az Mnasz úgy van vele, ha nekünk döglődik a tehenünk, akkor dögöljön meg a másik ember tehene is. Egyre többen fognak RTE-be menni mnasz licencel az M-csoportba, vagy rallysprint versenyeken egyaránt. Vagy vegyük a Baz rallysprint első futamát 90-indulóval, jó pár orb-versenyzővel, makulátlan hangulattal. Az ember úgy érzi magát ilyen sprinten mint ha a 80-as 90-es évekbe viszament volna. Van tempó-látvány, nincsennek ki gumizva a kanyarok. Tele az út felhordással, hiszen régen is így volt, mert nem pálya versenyen vagyunk. Ha egy ember egy RTE versenyen vagy egy rallysprinten jobban érzi magát mint egy Orb versenyen, akkor ott már gáz van. Sajnálom hogy így alakult, mert régen Magyarországon a rallye 1 az isten király volt, csak sajnos mára ezt tönkretették és hazavágták. És nem tudom hogy mi lesz a vége, mert ameddig ilyen emberek vannak az Mnasz-ben addig változás nem lesz, csak negatív irányba. És ők olyan jól érzik ott bent magukat hogy kirobbantani se lehet őket onnan.
2012-03-20 11:03:58
Szerintem a Füredi Andris azért mondta le az Eger rallye rendezését mert az Mnasz nem engedte indulni az RTE-versenyzőit. Köztudott hogy az RTE-elnőke Mészáros Iván és Füredi Andris jó viszonyba állnak egymással. Mikor a Füredi átvállalta a rendezést a Lakatos Robi helyett akkor még úgy volt hogy megy az RTE is a versenyen. Aztán 16.-án Botka művész úr bejelentette hogy az RTE-nem kell a versenyre akkor szerintem a Füredi nagyot csalódott és szerintem ezért mondta le a rendezést. Nem hibáztatom érte mert őt is megvezette az Mnasz. Csak az a furcs hogy 13.-án az Eger rallye sajtótájékoztatóján még azt mondta a nyilvánnosság előtt Botka hogy az RTE-is megy. Aztán 3-nap mulva meg megmásítja az adott szavát. Nem csodálkoznák rajta ha a Bükfürdő és a Veszprémi közös versenyen nem jelenne meg az RTE és nem kívánna indulni. Akkor majd mindenki nézhetné a vasárnapi versenynapra megmaradt 30-autót